Hvordan er det å gå inn i julen når en av dine nærmeste er død? Når en stol står tom.

Vi håper denne samtalen kan være en håndsrekning og hjelp til andre som er i den samme situasjonen.

Vi inviterer Charlotte Borge-Andersen, som mistet sin mann Hans-Petter i desember for tre år siden. Sammen med henne kommer Joran Slaaen. Hun er seksjonssjef Kreftomsorg i Kreftforeningen og har også mange års erfaring fra arbeid ved Lovisenberg Lindring og Livshjelp. De vil i samtale med programleder Heidi Brorson dele tanker om sorg, savn og erfaringer om hva som kan gjøre livet litt lettere å bære i en vanskelig tid.Det blir anledning til å stille spørsmål til våre gjester.Du kan følge webinaret fra pc eller mobil ved å bruke dennelenken: https://livestream.kreftforeningen.no/


Alt du trenger er internett.Om webinarserien: Kreft tar ikke pause:
Kreftforeningens nye webinarserie i 10 episoder for kreftpasienter og pårørende i koronatid. Webinaret blir liggende tilgjengelig på nettsiden og facebook i ettertid.
Se mindre

Vi håper denne samtalen kan være en håndsrekning og hjelp til andre som er i den samme situasjonen.